hakkımızda

İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Mersin’ta kurulmuş olan Yücesoy Yapı, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.  

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğu günden itibaren; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Bizi Tercih Etmek İçin

Birçok Sebebiniz Var!

Her yaşam stiline uygun farklı konut seçenekleriyle huzur ve mutluluk dolu, modern mimarinin tüm ayrıntılarının birinci sınıf malzeme ve kaliteli işçilikle işlendiği "Güvenle ve başarıyla atılan her adımda, geleceğe değer katma" politikasını benimsemekteyiz.

Misyonumuz


Genç ve dinamik yapısıyla, değişim ve yenilikleri takip eden projeler üretmek,
Özgün mimari yaklaşımı, malzeme kalitesi, hizmetleri ve teknolojik altyapısı ile başarılı projeler geliştirmek,
Dinamik bir şekilde değişimlere sürekli ayak uydurarak büyümeyi hedeflemek,
İhtiyaçlarına göre tasarlanan, son teknolojiyle uyumlu ve estetik yapılar inşa etmek.

Vizyonumuz


Dürüstlük ilkesine bağlı,
Yeniliğe açık, sürekli kendisini geliştiren,
Çevreye saygılı, kanun ve yasalara bağlı,
Kaliteden ödün verilmeyen projeler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamak.

İçinde bulunduğumuz sektörde her zaman çağdaş, kaliteli ve güvenilir ürünler/hizmetler sunar, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar, uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmaz, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli ararız.

Geleceğin

Yükselen

Değerleri

Kalite Politikamız

Taahhüt ettiğimiz tüm işlerimizi zamanında ve kusursuz yerine getirmek,
Yüksek inşaat teknoloji gerektiren uygulamalarında başarı sağlamak,
İhtiyaç ve beklentiler doğrultusunda çözümler üretmek,
Sürdürülebilir bir gelecek var etmek için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.

E-Bülten Projelerimizden Haberdar Olun..."